DIARY 2018


This year the diaries are in the A6 size and we added the new bigger size 13x19cm. Both sizes are very lightweight so you can carry your diary  with you everywhere to capture all your thoughts on the go. Printed with dated weekly pages January-December plus lined and blank pages in the back. New this year: there are stickers included so you can label your pages yourself for your important days, favorite places, quotes, things to do, addresses and more. Every week there are new surprises: art, maps, cards, photos and other interesting things stuck into your book, making each book unique. There is a pocket inside the front cover, a ribbon placemarker, an elastic closure strap to keep your book securely shut in your bag or pocket, and a pencil included so you can start recording your life right away. These diaries will sell out quickly!

 

Diáře na rok 2018 jsou nově ve dvou velikostech. Menší je ve velikosti A6 a druhý větší diář má rozměry(13x19cm). Diáře jsou i letos tištěny ofsetem v grafické úpravě Martina Hůly z Carton Clan. Tentokrát ovšem v krásné modro-oranžové barevné kombinaci. Jsou kompletně z recyklovaného papíru, ve formátu A6. Na vnitřní straně obálky najdete kapsu pro vaše poklady, vysekanou ze starých časopisů. Uvnitř diářů jsou náhodně vložené stránky starých časopisů, fotky, noviny a další kouzelné věci jako třeba propisot či zápisky ze šedesátých let. Samozřejmostí je tužka, která je k deskám přichycena gumičkou. Můžete ji tedy nahradit třeba svou oblíbenou propiskou. Na konci jsou nepotištěné listy na poznámky, nákresy či nalepení fotek.

A co jsme pro vás připravili nového? V diáři najdete arch nálepek, kterými si můžete označit významné dny v roce. Podle vlastních preferencí si dále můžete vybrat samolepky s tituly jako oblíbené kavárny, filmy, adresy, citáty a podobně. Pro tyto nálepky jsou na konci diáře připravená políčka, kam je můžete nalepit.